«Гаррі Поттер» визнали найкращим романом для підлітків у США

Знаменита серія романів про чарівника Гаррі Поттера британської письменниці Джоан Роулінг очолила список 100 найкращих книг для дітей і підлітків, згідно онлайн-опитування, проведеного американською National Public Radio (NPR), повідомляється на сайті організації, інформує РІА Новости.
Друге місце в списку зайняла відома трилогія американської письменниці Сьюзен Коллінз «Голодні ігри». Трійку лідерів замикає класичне твір, який вивчають майже у всіх американських школах — роман Гарпер Лі «Убити пересмішника».
Крім того, до першої десятки найкращих підліткових творів увійшли два романи молодого американського письменника і блогера Джона Гріна, «Гобіт» і «Володар кілець» Толкієна, «Над прірвою в житі» Селінджера, «451 градус за Фаренгейтом» Бредбері. Замикає першу десятку роман «Книжковий злодій» австралійця Маркуса Зузака.
National Public Radio (Національне громадське радіо США) — організація, яка об`єднує в собі 900 різних американських радіостанцій і існує в основному на приватні та корпоративні пожертвування. Число слухачів радіостанції становить близько 10 відсотків населення США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *